Mgr. Michala Židková

Zábavné hry všeho druhu
Brief info

Cena:
190,-/měsíc/dítě
150,-/měsíc/doprovod
V ceně jsou herní pomůcky, diplomy, odměny.

- Deskové, karetní, logické, dovednostní, bojovky, soutěže aj.
- Pro děti od 4 let, obsah bude vždy uzpůsoben věku účastníků, nebo děti budou rozděleny dle věku. S menšími dětmi je možná přítomnost doprovodu.
- Vevnitř, venku, blíž, dál, dle domluvy a aktuálního počasí.
- Deskovky budeme neustále obměňovat. Nečekejte jen Člověče nezlob se! a pexeso, her jsou tisíce. K dispozici budou i hry pro individualisty.
- V případě zájmu navíc možno realizovat noční bojovky s opékáním a přespáním na pozemku oplocené chaty 10 minut chůze od Vaňkova kopce.

Vhodné pro děti ve věku 4 - 18 let (Velké věkové rozpětí podpoří sociální komunikaci dětí, empatii a radost z pomoci druhému.)

1. Skupina Pondělí 12:45–14:45
2. Skupina Pondělí 16:00–18:00
Obě skupiny jsou určeny i pro veřejnost.

Jsem absolvent Ostravské univerzity, učitelství pro 2.st. s aprobací Matematika + Technická výchova (dílny), nedokončená aprobace Výtvarná výchova. Deskové hry hraji aktivně 10 let, jezdívám na deskovkové dovolené a víkendy, nyní i s dětmi (5 a 8 let) a poslední 2 roky navštěvujeme herní klub Destičky. Několikrát jsem pomáhala testovat hry před jejich vydáním, např. Krycí jména, Tzolkin a další a společně s dětmi Zachraňte příšerky! Baví mě vymýšlet a realizovat jakékoli zábavné akce a bojovky pro děti, např. hledání pokladu, plnění různých úkolů, malování křídami atd., které jsou většinou odměněny diplomy či nějakou sladkostí nebo drobností. Největší odměnou pro mě jsou dětské nadšení a rozzářená očka :).

V případě zájmu pište prosím na e-mail nebo volejte na 737 221 994.
Budu se těšit :).

Spolek BuboVaňki z.s. je samosprávná a dobrovolná nepolitická organizace založená za účelem naplňování společného zájmu, kterým je komunitní život v mikroregionu Matice Slezské.

Posláním a účelem spolku jsou zejména:

 

  • podpora a rozvoj komunitního života;
  • poskytování podpory rodinám s dětmi, které se vzdělávají v režimu individuálního vzdělávání, nebo které se na něj připravují;
  • realizace mezigeneračních setkávání.
Přivítáme jakoukoliv podporu. Finanční nebo materiální.
Děkujeme všem dárcům, sponzorům i dobrovolníkům.
Chcete-li nás podpořit, kontaktujte nás na info@bilasova.cz

Copyright © 2021 BuboVaňki z.s.