Pavla Večerková

Pohybovky pro děti od 5 do 12 let
Brief info

Cena: 350 Kč/měsíc
čtvrtek 15:00–16:00

Zájemci, hlaste se na mailu,
do předmětu uveďte: Pohybovky

Pohyb je součást mého života již od mala. Od základní školy až po Gymnázium jsem hrála závodně volejbal. Následně jsem našla zálibu ve fitness. Jsem držitelkou certifikátu fitness instruktora a rovněž jsem absolvovala výživový kurz. V Ostravě vedu od r. 2019 kruhové tréninky, pokud čas dovolí, tak i osobní lekce ve fitness centru.
Mou dceru od malička vedu ke kladnému vztahu ke sportu. Sport a pohyb by měl být nepostradatelný v životě každého z nás, alespoň v té míře, aby naše tělo bylo stále funkční a zdravé. V dnešní době je tomu ale spíš naopak, a upřímně, hlavně u dětí, které spíše tráví hodiny u obrazovek, tabletů či mobilů. Ráda uplatním své znalosti a zkušenosti, a budu se dětem věnovat. Pohyb má velmi příznivé účinky jak na mysl, tak celé tělo.
Obsahem pohybovek budou hry, opičí dráhy, vše zábavnou formou:-)
Přihlášky prosím na můj email.
„Neustále běhat a vždy něco dělat je jistým důkazem zdravého těla a čerstvé mysli. Ať se proto dítě o cokoli pokusí, nesmíme mu v tom bránit, ale spíše je potřeba ho podporovat, aby to, co dělá, dělalo rozumně,“ J.A. Komenský

Spolek BuboVaňki z.s. je samosprávná a dobrovolná nepolitická organizace založená za účelem naplňování společného zájmu, kterým je komunitní život v mikroregionu Matice Slezské.

Posláním a účelem spolku jsou zejména:

 

  • podpora a rozvoj komunitního života;
  • poskytování podpory rodinám s dětmi, které se vzdělávají v režimu individuálního vzdělávání, nebo které se na něj připravují;
  • realizace mezigeneračních setkávání.
Přivítáme jakoukoliv podporu. Finanční nebo materiální.
Děkujeme všem dárcům, sponzorům i dobrovolníkům.
Chcete-li nás podpořit, kontaktujte nás na info@bilasova.cz

Copyright © 2021 BuboVaňki z.s.